Дух математики, поєднується з образами тих, хто її створив і хто жив нею. Відомі теореми, формули, математичні поняття -все це результат клопіткої , часом довготривалої праці видатних творців математики.
Завдання №1.
З'єднайте пари: імена відомих математиків та їх портрети. За кожну правильно утворену пару отримаєте 1 бал. Зверніть увагу, що портретів більше ніж імен. Деякі мають бути зайвими. Зробіть скріншот екрану з виконаним завданням і надішліть ( разом з відповідями на інші завдання цієї сторінки) на електронну адресу : kvashanata@gmail.com до 08.00 14.03.2017 В темі листа вкажіть своє прізвище та ім'я.
Видатні творці математики
Завдання №2
З'єднайте пари: імена відомих математиків та математичні поняття, пов'язані з ними. За кожну правильно утворену пару отримаєте 1 бал. Зверніть увагу, що математичних понять більше ніж імен. Деякі мають бути зайвими. Зробіть скріншот екрану з виконаним завданням і надішліть на електронну адресу : kvashanata@gmail.com.
Завдання №3
У кулачному бою на 58-й Олімпіаді, яка проходила в 548 році до н.е. брав участь один із давньогрецьких математиків. Переказують, що через малий зріст судді не хотіли допустити його до змагань.
- Можливо, - заперечив молодий вчений, - мій вигляд і не викликає у вас довіри. Але я буду наносити удари з такою математичною точністю, що супротивникові стане жарко. Моя глибока віра в число – це моє життєве кредо...
Запитання
Про якого вченого йдеться мова?. Відповідь на це запитання додайте до електронного листа, в якому вказували відповіді на попередні завдання.



Завдання №4
Переказують, що у цьому самому кулачному бою на 58-й Олімпіаді, яка проходила в 548 році до н.е. на трибунах болільників був присутній ще один доволі літній давньогрецький філософ, астроном та математик, який помер прямо під час цього бою від спеки та спраги.
Запитання:
а) Назвіть цього математика. (Підказка: прізвище його є у списку "Семи мудреців" Давньої Греції)
б) Які слова вирізьблено на пам'ятнику цього мудреця?
Відповіді на ці запитання додайте до електронного листа, в якому вказували відповіді на попередні завдання.